| alexrock16 a întrebat:

Am o problema cu Digi Sport online pe calculator. Cand intru pe site-ul Digisport si vreau sa ma uit pe Digi Sport 1, 2,3 sau 4, nu se incarca video-ul. In cadranul unde ar trebui sa apara video-ul imi apare urmatoarea fraza: Establishing Video Bridge. Am asteptat si 10 minute si nu apare nimic. Ce pot face in privinta asta?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti abonat la Digi?

| alexrock16 explică (pentru darrio2007):

Da, sunt abonat la Digi

| Drimmero a răspuns:

Da-i refresh la pagina, poate asa-ti va merge, asa mai pateam si eu cateodata, iar dupa un refresh imi aparea player-ul.

| buffa a răspuns:

Ai toate driverele necesare pentru a porni playerul? Incearca daiverele de la grafica sa le innoiesti. Poate fi o cauza.

| alexrock16 explică (pentru buffa):

Eu am un calculator prost spre f. prost, insa crezi ca de la drivere ar fi problema?

| darrio2007 a răspuns (pentru alexrock16):

Poate fi si de la pc.Eu mi-am luat un alt laptop nou cu aproximativ aceleasi programe si merge bine. Celalalt are 8 ani si tot nu pot vedea anumite chestii.

| alexrock16 explică (pentru darrio2007):

Este foarte probabil in cazul meu sa fie de la PC. Asta este, momentan nu pot face nimic. Macar am televizorul la dispozitie happy

| darrio2007 a răspuns (pentru alexrock16):

Ok.