| DragoselAjutorul a întrebat:

Am o problema. La sport când dăm proba de aruncare, nu arunc departe. Ce pot sa fac sa arunc mai departe? Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce poti sa faci?
Sa exersezi sambata si duminica, pe un maidan, sau undeva intr-un parc

| cyupaku a răspuns:

Pentru un rezultat rapid incearca sa maresti viteza aruncarii iar pe termen lung trebuie antrenament

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Ce trebuie sa faci, ne intrebi tu?
Ce ai facut, asteptam sa ne spui.
Daca chiar vrei mai mult decat poti, atunci gasesti steroizii anabolizanti care te ajuta acolo unde tu nu faci fata.
Pe piata steroizilor anabolizanti exista si o varietate de substante non-steroidiene. Acestea se utilizeaza in diferite scopuri:
- ca alternativa a steroizilor anabolizanti: clenbuterolul, hormonul de crestere uman, insulina, factorul de crestere asemanator insulinei, gama-hidroxibutirat (GHB);
- pentru a diminua efectele adverse pe termen scurt ale consumului de steroizi anabolizanti: eritropoietina, gonadotropina chorionica umana (HCG), tamoxifen;
- pentru a masca (disimula) consumul de steroizi anabolizanti;
-diuretice (ex. spironolactona, furosemid) care micsoreaza concentratia urinara a steroizilor anabolizanti prin diluare;
- agenti uricozurici (Probenecid) care micsoreaza excretia steroizilor anabolizanti inurina;
- epitestosteronul care reduce detectia utilizarii testosteronului prin modificare raportului testosteron/epitestosteron.
Dar parerea mea este ca nu merita ceea ce doresti tu. Asa ca e bine sa consulti un medic inainte de a lua o decizie in sensul asta.

| SebiMXS a răspuns:

Exersează.
Succes!

| ViCtOrItA77 a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi mai mult si neaparat totul se va primi. viziteaza mai des sectia sportiva. happyhappy