| JX2King a întrebat:

Salut tpu.Am o problema,poate ca mi s-a parut mie, dar cred ca am slabit foarte repede.In 2 saptamani am slabit 3kg.Nu am facut foamea,dar eu mancam foarte multe calorii inainte, si am redus din prima la 1400-1500 de calorii, tin sa mentionez ca am 14 ani.Nu mananc in fiecare zi exact 1400-1500, mai sar si pe la 1800 dar am slabit 3 kg in 2 saptamani si putin,s saptamani jumatate sa zicem.E vreo problema? Am facut si sport, nu ma simt prost sau ametit etc.Dar ma gandesc ca poate e o problema.Mutlumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Ai metabolism rapid. La fel e si la mine. Dar eu mananc in jur de 3000 de kcal si nu ma ingras dar nici nu slabesc (nu simt nevoia sa slabesc )

| JX2King explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Exact asa eram si eu, dar de la un timp exagerasem cu dulciurile si sucurile + prajeli toata ziua etc.Merci de raspuns

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru JX2King):

Cu placere.