| VladCosmin007 a întrebat:

Am respectat chestia aia pentru masa musculara adica ca mananc pe zi 170 g proteine( pentru mine atat e de ajuns, am facut calculul), respect de o saptamana programul asta, dar observ ca am facut burta. Mananc zi de zi carne, nu mananc paine deloc daca ma credeti, dar de unde am facut burta? Eu si asa aveam putina gradime pe burta dar acum s-a facut parca mai multa. Sfaturi va rog?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Proteinele nu sunt folosite ca energie dar cand e necesar sunt folosite plus ca exista si grasimi nu doar proteine