| Misu0023 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o intrebare,am un bmx si are un mic joc in roata spate,stanga dreapta, nu e descentrata. Se poate rezolva problema cumva sau trebuie schimbata ceva piesa?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabeste piulitele exterioare si vezi ca mai ai unele pe ax, stanga dreapta, in interiorul furcii si strange-le. Dar nu tare ci doar pana dispare acel joc. Apoi strangi iar piulitele exterioare.

| AnonymousBaiatuChel a răspuns:

Asigueate ca suruburiile sunt stranse bine daca nu stragele. daca tot joaca schimba roata (recomand sa iti iei mtb) Fundita> :3