| Ropidox a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin. M-am gandit sa ma duc la sala, eu am si niste "surplusuri". Tebuie sa slabesc si dupa sa ma duc la sala? sau slabesc direct daca merg la sala?(nu sunt obez nici macar supraponderal doar ca am burta).
Deci intrebarea mea este daca pot sa merg la sala inainte sa tin regim?

Răspuns Câştigător
| NightCrowler a răspuns:

Daca nu ai prea facut miscare nu e nevoie sa tii ce stiu eu ce regim. Mergi la sala si lucreaza foarte mult cu greutati mici si foarte multe repetarii/serie. Daca ai nevoie de un antrenament complet pe saptamana atunci poti sa imi dai un msg privat. Bafta la antrenamentewinking

2 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Mergi la sala cand vrei tu. regimul il ti de cand vrei pana cand vrei. important este sa arzi mai multe calorii decat asimilezi. renunta la bauturile acidulate (inclusiv apa minerala carbogazoasa) si nu mai manca cu 4 ore inainte de somnul de noapte. daca lucrezi intens la sala o sa vezi rezultatele destul de repede. succes!

| apples a răspuns:

Inainte, dupa si in timp ce!