| Alexandru230430432 a întrebat:

am si eu o intrebare despre fitness sa zic asa, eu sunt ectomorf, sunt inalt am 1.80m si vreo 65 kg, ce imi trebuie mie masa musculara sau regim sa mi se vada patratelele, am burta dar nu e mare uitati si o poza : https://postimg.org/image/swajwhtsl/
la picioare arat destul de bine, alerg mult si fac si fotbal foarte mult, mananc multe zaharii, dulciuri adica, si mancare, dar nu stiu daca trebuie regim sau masa...
si cam ce exercitii sa fac pentru abdomen, si cam in cat timp sa se vada cate oleaca patratelele.

Răspuns Câştigător
| VeXxU a răspuns:

Incearca sa faci exercitii pentru burta, multe abdomene, maxim 40-50 pe zi, si in 3 saptamani, maxim o luna, o sa iti apara abdomenele happy, Daca vrei poze cu abdomenul meu, poti sa ma intrebi

| Alexandru230430432 explică (pentru VeXxU):

Da o poza te rog si spune-mi cum arata-i inainte si acum. si ce ai facut pentru ele.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ori vrei muschi ori patratele...

Cand maresti masa musculara, PIERZI din patratele.
Ca sa faci patratele ( perioada de definire ), PIERZI din masa musculara.

Termina cu aberatii de copil mic gen "muschi si patratele", se fac pe rand... alternand perioada de masa cu cea de definire.

| mudokins78 a răspuns:

Pătrăţele am văzut eu la farmacie.
Îi mai spune şi buline.

| 1231242 a răspuns:

Trebuie sa faci exercitiul numit manaca mai putin treptat si fara carbohidrati.