| lavinius12345 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Eu am 13 ani 1.80 si 55-60 kg(stiu ca sunt cam slab).De felul meu sunt mancacios dar cred ca am ceva din organism de nu pot sa ma ingras.eu mananc destul de mult dar mi se pune pe muschii picioarelor(daca ma credeti am niste gambe de rugbyst)
Imi puteti spune care este problema care ma impiedica sa pun si pe corp?
As vrea raspunsuri de la oameni care se pricep la asa ceva nu copii care isi dau cu parerea caci asta pot face si eu!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Esti ectomorf, tipul somatic specific descrierii tale.

| lavinius12345 explică (pentru SiLaS):

Multumesc m-a ajutat foarte mult!

2 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Poate supraapreciezi cât mânânci de fapt sau îți lipsesc carbohidrații din dietă. Încearcă să folosești ceva gen myfitnesspal ca să vezi exact câte calorii mânânci și câți carbohidrați/proteine/lipide etc.