| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu suplimentelebig grin: Vreau si eu un supliment care da forta, ceva gen creatina storm de la universal da sa nu mentina apa in corp, as vrea numai partea care da forta... se gaseste?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric, NO-explode de la BSN :

http://www.megaproteine.ro/......ht-1-08kg/

6 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Supliment! iti semnezi moarte nu face asa ceva!

| xCrazyWolf a răspuns (pentru SerafimHD):

laughing Se vede ca esti paralel cu acest sport!

| ZzP1nG a răspuns:

Ma oi fi eu paralel da eu fac exercitiile 90-100% corect pe cand altii baga greutati de numai stiu de eistraight face spre ezemplu cu ganterele la piept bag 24 maxin da macar fac 8 repetari corecte si la piept impins orizontal 70, 3 repetari corecte. Si ce legatura au suplimentele cu culturismul? sau modelarea corpului? da de... mai trebuiesc si oameni care se mature pe strada? corect...

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZzP1nG):

Nu tie ti-a zis ca esti paralel, nu vezi cui a dat reply?

| ZzP1nG a răspuns (pentru Cosmin86):

NU!laughingrolling on the floor))

| ZzP1nG a răspuns:

Suplimentele nutritive cu oxid nitric (monoxid de azot) permit o crestere dramatica a masei musculare. Oxid nitric contine si L-arginina pe care il contine si stormu-l