| MihaiUser a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Champions League, Cine credeti ca va castiga anul acesta Champions League-ul. Eu find fan Barcelona sper ca Catalani sa castige. Oricum m-ai sunt Man city, Real si Bayern care in opiniea mea au sanse sa castige. Voi ce parere aveti, cine credeti ca va castiga anul acesta?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Liverpool sau Bayern vor ridica marele trofeu!

| inftball a răspuns:

Real iese din quarters finals, precis, toate celelate vor ajunge să joacă în semifinale și scoase de fcb, iar fcb ajunce cu bayer în finală și o să câștige FCB!