| Florinel1234 a întrebat:

am și eu o problema, Sunt portar si joc intr-un sat uitat de lume! Vreau sa spun ca nu am fost la nici un antrenament, dar sunt singurul portar din satul ăla, și de o săptămână și ceva sunt lovit la coapsă ca joc pe teren cu o porțiune de pamant și am plonjat puțin și am cazut pe mușchiul de la coapsa și mă doare destul de rău când cad pe el! Și mai e o problema! Acum vreo 2 săptămâni jucam destul de bine... Acum parcă nu mai fac ce faceam inainte sa fiu lovit! Credeți ca este de la lovitura? Ceva sfaturi? Dau fundă! O seara făină

Răspuns Câştigător
| Em1y a răspuns:

Lasă coapsa ca nu ai treaba, îți revii tu, în vremuri de astea când tu ești singurul portar din sat eu te-aș sfătuii sa mergi la meci, poate te mai fac astea și cetățean de onoare ești nebun? Nu ai voie sa ratezi meciul ala man... Ce sa mai zic, nu rata meciul, ca ai sa dezamăgești mulți oameni din satul tău =winking

| Florinel1234 explică (pentru Em1y):

Aveam nevoie de un sfat de la un om ca tine! Mersi mult frate! Ai tot respectul?

| Florinel1234 explică (pentru Em1y):

Aveam nevoie de un sfat de la un om ca tine! Mersi mult frate! Ai tot respectul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un medic ceva.
In orice caz, fa o pauza