| Hsidasb a întrebat:

Am si eu o problema...
Un baiat vrea sa vina cu mine la sala dar eu nu il prea suport. Azi a fost cu mine pentru prima data si a zis ca ii place deci vrea sa vina in continuare. Ce sa ii zic ca sa nu mai vina? Ma gandeam sa ii spun ca nu ma mai duc dar daca se duce el singur si ma gaseste acolo pic naspa in fata lui. Ajutor!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci cu el si il ignori complet si ori uiti ca exista ori se satura el cand vede asta si renunta sa mai mearga cu tine

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cine esti tu sa-i interzici cuiva ce sa faca? Spune-i ca nu-ti place prezența lui si schimba-ti ora de antrenament.

| AlexSalling a răspuns:

Du-te la ore diferite fata de cum merge el. Cea mai simpla forma de al ignora. Acum, daca esti mai tupeista, spune-i sa se duca la alta sala, chiar daca nu-i frumos.

| Laura927 a răspuns:

Nici eu nu suport asta sa vina cineva la sala cu mine mai si scoate vreo poza cu mine alergand pe banga cu toate cele 100 de kile care le am.
da baga-ti castile in urechi si fata ca ploua..sau zii ma cu tupeu
"ba esti enervant nu vreau sa vii cu mine la gym"
asa reusesti nici sa nu iti mai vorbeasca nici macar afara de gym.

| RTDRomania a răspuns:

Pur si simplu du-te la ore diferite sau pur si simplu vezi-ti de antrenament si gata, o sa te lase impace cand o sa vada ca esti focus in ceea ce faci