| Orga a întrebat:

Am terminat un ciclu de Anapolon de la Balkan, 50 mg pe zi timp de 2 luni, am 21 de ani, 1.68 inaltimea. vreau sa va spun ca dupa ce am terminat de cam 2 saptamani,imi este foarte greata la sala,de abia fac sa nu vars, ma chinui cu starea asta as fi preferat sa n-am forta decat asa, aveti vreo idee ce sa fac? I-au silimarina 1000mg, tribulus de la pro nutrition, emet pentru greata.La intensitate apare o stare de greata permanenta, e si aerul inchis in sala de abia pot sa respir, am incercat 2-3 min pauza degeaba, tot apare senzatia.Nu vreau sfaturi de la cei care sunt noi in domeniu, parerile de incepatori tineti le pentru voi. Vreau sa aud sfatul unui doctor nutritionist sau cineva cu experienta in domeniul steroizilor.Pace.

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Pai e un test simplu. cand faceai sala si nu luai steroizi aveai problema asta?
nu exista 2 oameni la fel si efectele pot sa nu apara deloc sau sa ai toata lista. eu zic sa iti faci un test de testosteron acum. probabil il ai scazut dupa ce ai oprit ciclul. bine pot sa fie 1000 de chestii. e undeva la 50 de lei.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

E full de experti in steroizi pe TPU iti dai seama. cu diploma agatata pe perete.

boss de boss printre efectele secundare are anadrolului este si greata/voma.
cand iei steroizi stii in ce te bagi. ai luat o decizie si acum suporti consecintele. bafta.

vrei sfaturi de la doctori si experti dar daca te duci la orice doctor sau expert iti spune clar ca nu ai nevoie de steroizi pana nu faci cam... 7-8 ani de sala. la 21 de ani ma indoiesc ca ai 2-3. si nici asa calumea. daca faceai sala calumea nu aveai nevoie de steroizi.

| Orga explică (pentru peperonies):

Nu cred ca e de la el acum, probabil de la intensitatea crescuta si pauza intre serii doar la efort mi-e rău, în timpul zilei n-am nimic.

| Orga explică (pentru peperonies):

Nu cred ca e de la el acum, probabil de la intensitatea crescuta si pauza intre serii doar la efort mi-e rău, în timpul zilei n-am nimic. Nu trebuia sa ma bag mai ales in cei orali, care pun presiune pe ficat. Invatam hard way mereu.

| peperonies a răspuns (pentru Orga):

Pai e un test simplu. cand faceai sala si nu luai steroizi aveai problema asta?
nu exista 2 oameni la fel si efectele pot sa nu apara deloc sau sa ai toata lista. eu zic sa iti faci un test de testosteron acum. probabil il ai scazut dupa ce ai oprit ciclul. bine pot sa fie 1000 de chestii. e undeva la 50 de lei.