| CarlosAttila a întrebat:

Am tot făcut skanderberg cu toată clasa și mereu erau vreo 4 - 5 care ma puneau foarte ușor, iar azi am simțit ca am o forță foarte mare, habar nu am de ce, am făcut din nou skanderberg cu ei și i-am pus pe toți, cum e posibil? E posibil sa îți crească forța de la o luna la alta?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Adrenalina se numeste the

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. În plus, ca să ai mai multă forță, este necesar ca mai multe fibre musculare pe care le ai deja, să se pună în funcție. Dorința de a învinge s-a transmis la mușchii tăi și ai acționat mai multe din fibrele tale. Astfel de ma un mănuchi mai mare de fibre activate ai obținut mai multă forță.

| Cosmin86 a răspuns:

Skandenberg e mai mult de tehnica, nu de forta.

Daca ii sucesti incheietura si ii dai degetele peste cap, il pui usor.

| Cosmin86 a răspuns:

"skanderberg", copii retardati laughing

| johnnny123 a răspuns:

Poate te-a mușcat un păianjen radioactiv

| Bizon95 a răspuns:

Muschii sunt folositi in realitate intre 1/3 si 1/2 din puterea reala
sunt dovezi ABSOLUTE cand o mama mica si slabuta, dar inebunita ca, copilul iei e sub caruta si ridica singura toata caruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„E posibil sa îți crească forța de la o luna la alta?"
Nu, în realitate oricât crești vei păstra forța pe care o aveai când erai bebeluș. happy

Evident că poate să crească. Poate fi vorba de dezvoltarea mușchilor, poate fi vorba și de starea ta interioară, atitudine.