| Dani211 a întrebat:

Salut TPU! Am un tovaras ce a avut 73 kg si a ajuns la 104 in 4 luni.Acesta a facut bulk mancand 7000-8000 calorii zilnic,acesta arata pufos, masiv si nu are burta.Muschii nu prea sunt vizibili.Acesta foloseste steroizi? Chiar este posibil natural sa ei atatea kg?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Clar steroizi. Altfel nu ai cum, nu e posibil în mod natural. Chiar și cu proteine, amino, alte suplimente, doi - trei ani tot iti ia sa pui 30 de kg. Eu am pus fără nimic 20 în doi ani.

| Dani211 explică (pentru cristi202):

Pana la urma mi-a spus ca foloseste steroizi laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Dani211):

Nu trebuia sa iti spuna. Rezultatele rapide o arata. Ca sa faci cum trebuie la sala ai de tras ani de zile. Dieta, suplimente, somn, toate astea conteaza, e practic un stil de viata, fara care nu ai rezultate semnificative. Si doar cu steroizi poti rapid, fara efort prea mult sa zici ca pui mușchi. Dar nu e deloc bine pentru sanatate.

6 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

"Acesta arata pufos" laughing)))))

| Dani211 explică (pentru Sophieka):

Asta e termenul, sa nu crezi ca zic genul ala de grasan cu burta pana la... si ceafa de porc

| CassiusAlexander a răspuns:

Posibil sa foloseasca si steroizi, posibil sa fie doar gras. Cert e ca la 104kg nu arata estetic nicicum si nici sanatos nu e.

| Dani211 explică (pentru CassiusAlexander):

Arata estetic, adica nu are burta, dar este masiv spate mare, piept mare