| anonim_4396 a întrebat:

am13 ani si 1, 58m si 60kg si as vrea niste exercitii fizice usoare dar care sa ma ajute sa slabesc si modul in care sa le fac, cate seturi etc,

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Eu unul ti-as da sfat sa te apuci sa alergi 1-2 ore pe zi.

4 răspunsuri:
| BlogVitaClub a răspuns:

Http://blog.vitaclub.ro/crunch-lateral-exercitii-pentru-abdomen/
scrie acolo exact cum trebuie executate si cate serii, repetari, etc

| onlyforme a răspuns:

Aoleu cum drecu sa mai slabesti e perfecta greutatea la inaltimea ta adica aproape perfecta doar daca vrei sa pui ceva muschi pe tine atunci apucate de exercitii fizice si alergat happy

| IngerAlb a răspuns:

Nu prea sunt de acord cu onlyforme, deoarece chiar daca are greutatea aceea, poate avea celulita in unele parti alte corpului.Iti recomand sa faci abdomene, si daca vrei sa ai muschi ia niste gantere de 0, 5-2 kg...

| alexis99 a răspuns:

Simplu! incearca sa faci in fiecare zi abdomene, extensii, genoflexiuni, sa alergi... si la inceput 5 serii de cate 15 din fiecare iar apoi creste nr de exercitii