| Bogdanel97 a întrebat:

Ar fi prea tarziu sa ma mai apuc la varsta de 17 ani de fotbal?

11 răspunsuri:
| mont a răspuns:

La nivel de amator sigur nu e tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o cariera de profesionist, da, e cam tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. Daca te visezi fotbalist, e cam tarziu daca nu prea stii sa joci.

| Lαrisα a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat niciodata.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Daca ai vointa si putin talent nu e tarziu.Eu m-am apucat la 15 ani si jumatate.
Succes!winking

| Bogdanel97 explică (pentru L0v3isTheWaY):

Am mai trecut prin cateva sporturi, pe teren nu joc foarte bine dar in poarta pot zice ca joc destul de bine. Si asta as vrea sa stiu daca pe teren nu ma descurc foarte bine ar avea rost sa sun la clubul la care vrea sa ma duc?winking

Răspuns utilizator avertizat
| jupiter530 a răspuns:

Eu zic ca nu e tarziu daca zici ca esti bun in poarta...Du-te da un telefon si vezi daca poti sa aranjezi sa te duci la un antrenament sa vada ce poti(la nivelul la care esti tu acum)

| Sabo_Radu_1997 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu! Daca vrei sa te apuci, esti liber sa o faci! :-);-)