| mihai4000 a întrebat:

are ceva daca am ziua de antrenament de piept dupa ziua de spate( e vorba daca imi suprasolicitez corpul) si in ce zile credeti ca ar trebui sa fac cardio avand in vedere ca merg luni,marti, vineri si sambata la sala iar joia/duminica la inot?

2 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Nu suprasolicitezi nimic. Fa cardio dupa antrenament.

| Lorenzo31 a răspuns:

Omule nu e nici o problema daca ai de exemplu Luni piept si Marti spate iar Miercuri sa fie de cardio,dar e necesara o pauza de o zi pe la mijlocul saptamanii, Eu am avut Luni piept, Marti spate, Miercuri picioare, Joi pauza Vineri Umeri, sambata brate, Duminica pauza.