| AlexSamp32 a întrebat:

Are rost sa imi iau un bmx daca nu am niciun skatepark in zona si nici rampe.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Daca vrei sa ai bmx, da, de ce nu? + o sa arati "cool" si poate atragi si fetewinking

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca tie iti place iti poti lua si bmx.

| DaniTDCI a răspuns:

Da, poti folosi bmx chiar daca nu ai skatepark prin zona

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Nu ii neaparat sa ai rampe daca ai borduri mai inalte sau alte obstacole poti sa inveti si asa trickuri.

| Matei4 a răspuns:

Da normal ..trickurile se fac oriunde vrei tu...Nu ai nevoie de skatepark

| Valy2413 a răspuns:

Hey grea decizie adica daca nai nici un skeitpark prin zona... dar poti improviza

| Parasclevix22 a răspuns:

Pai da, de ce nu? Adică dacă ție îți place nu are rost sa renunti sa ți-o achizitionezi. Sunt multe scheme pe care le poți face pe strada sau Îți faciei tu propil tău skatepark în curte cum am eu?
Bafta!