| catutzu25 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa aflu si eu niste informatii despre inscrieri la clubul de fotbal u cluj la juniori.Eu sunt din 99 si anul acesta vreau sa merg la un liceu anuma si in acelasi timp sa ma inscriu la u cluj.va rog foarte frumos daca puteti sa-mi dati ceva informatii.primul raspuns folositor primeste funda.multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Marius_Doru_1989 a răspuns:

Cele mai bune informatii ti le pot da chiar ei..crede-ma ca ei stiu cel mai bine..in primul rand te vor pune sa dai o proba si abia dupa aia vei avea parte de toate informatiile din lume..sau daca vrei sa afli direct intra pe google cauta adresa si sunai.e cel mai simplu. Bafta