| Korg99 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar 5kg de impact whey protein de la myprotein...Ce parere aveti despre aceste proteine?

Sunt bune?

Multumesc frumos! Astept raspunsuri!winking

Răspuns Câştigător
| hgcl a răspuns:

My Protein in UK este ca si Pro Nutrision la noi, dar la un nivel mult mai ridicat. Pe hartie arata bine, ai 19-20 de grame de proteina dintr-o servire. Da este o proteina buna pret/calitate.

10 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Buna eu spun ca proteinele acestea nu sunt bune. Se pot gasi si in alimente, fa sport, musculatura nu aer. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DenisaKarolina):

"musculatura nu aer", care e faza cu "aer"?

| DenisaKarolina a răspuns (pentru Cosmin86):

Mhm, las-o asa. Dar eu zic ca ar fi mai bine fara proteine happy chiar daca ai mai mult de lucru.

| Korg99 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin,tu ce parere ai? happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DenisaKarolina):

Tot la fel ai de lucru.

Ai vreun pic de experienta in domeniu? De cati ani faci sala?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Korg99):

Sunt bune. Dar mai bine mananci proteine din alimentatie si ca supliment iei creatina sau oxid nitric.

| Korg99 explică (pentru Cosmin86):

Da dar fara suplimente cresti foarte greu in masa musculara...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Korg99):

Si cu suplimente cresti TOT foarte greu. Ca asa se pun muschii, foarte greu.

Cu TONE DE SUPLIMENTE tot in ANI DE ZILE pui muschi, asta sa-ti fie clar.

| IMPLICAT a răspuns:

Da, sunt destul de bune!

| GigiCa199123 a răspuns:

Ma doare n pl big grin