| Denis15 a întrebat:

As vrea sa intru la academia de fotbal a Petrolului in grupa D 2001. Ce trebuie sa fac ca sa intru daca nu este perioada de preselctii? Trebuie sa sun antrenorul grupei sau ce? Cine imi spune cum pot intra are funda!

1 răspuns:
| qwertyseb a răspuns:

Du-te la Stadionul Ilie Oana si cauta pe cineva, intereseaza-te pe site-ul lor oficial cand se dau probele, stiu ca vara se dau probe pentru selectii de fotbal, eu numai vara dadeam la Chindia Targoviste si la Flacara Moreni.