| AnonimCuActe a întrebat:

As vrea sa ma apuc de inot, dar nu stiu mai nimic despre acest sport. Tin sa mentionez faptul ca am 14 ani. Știți cumva preturile? Apropo, stau in Ploiești, poate cineva sa imi recomande un bazin de înot sau ceva mai accesibil ca pret? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Im jur de 70 de lei o sedinta, daca plătești mai multe, sau iti faci abonament, pretul scade

| Hellboy96 a răspuns:

Nu este foarte ieftin dar poți căuta pe internet si acolo vei găsi toate răspunsurile la întrebarea ta. Sănătate!

| AnonimCuActe explică (pentru Hellboy96):

Am căutat dar imi apar gen doar prețurile pentru intrarea la bazin