| 222111333 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la o echipa de fotbal.Joc bine si ma pasioneaza foarte mult! Daca cunoasteti ceva echipe apropiate de judetul Maramures sa imi spuneti!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai stiri cu toate echipele de fotbal de juniori din Maramures

http://www.sportulmuresean.ro/category.php/Juniori/15/1/

Poti lua numele lor si ii poti suna/contacta si afla cum te poti inscrie la ei.

Sper ca te-am putut ajuta!

| Dani22222 a răspuns:

Scoala de fotbal Ardealul este cea mai buna din partea aia a tarii, au lansat o multime de fotbalisti buni, daca ai reusi sa ajungi sa dai niste probe acolo si sa fii acceptat ai avea o sansa buna sa ajungi cineva in fotbal.