| SuciuAlexx a întrebat:

as vrea sa-mi achizitionez urmatoarea bicicleta http://olx.ro/oferta/vand-bicicleta-an-2014-ID46LbY.html

am vb cu proprietarul si o lasa la 900 de lei, ce parere aveti, isi merita banii? As vrea sa achizitionez bicicleta pentru plimbat in oras dar si prin padure cate-odata. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi in legatura cu ea pentru ca sunt foarte indecis. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Parerea mea e ca nu se merita in primul rand cred ca astia au fost banii pe care i a platit cand a cumparat o daca vrei sa dai 9mil pe ea iti sugerez sa te uiti la decatlon acum 2 luni am vazut acolo o bicicleta de 7 mil cu piese shimano cum e cea din poza frane pe disc si toate cele am vazut o cu niste prieteni in acea zi iar unul dintre ei chiar a cumparat o si citez,, la banii care i am dat pe ea a fost pomana" acum nu zic ca o mai fi in stoc sau la pretul ala dar de obicei au lucruri bune

| DAnc3 a răspuns:

Pare ceva de ea dar uitate mai bine ca gasesti ceva mai bun la banii astia.