| TheBoyTheCool24 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un sac de box acasa si nu stiu cu ce sa-l umplu in afara de haine. Vreo sugestie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nisip, bureți, haine, pături vechi/noi, vată, lucernă, fân, caiete, plapumă, pilotă, cârpe, animale de pluș, geci de iarnă, șube, lână de oaie, pene de găină/gâscă, hârtie, covoare, bluze, pantaloni, carton etc. Am încercat, este okwinking?

9 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Cum a spus și Deviance, nisip. E cea mai buna soluție și burete in locul unde dai gen nisip in mijloc.

| TheMadKing a răspuns (pentru Edw08):

Adv, chiar imi voi face si eu unul big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheMadKing):

De ce sa nu cumperi unul, ca nu e asa scump. Orice improvizatie in general e MULT mai proasta decat originalul.

| Violleta2022 a răspuns:

Se umple cu nisip!

| Bizon95 a răspuns:

In afara de nisip nu prea ai nici o solutie IEFTINA
iar haine, sau burete o sa produci echivalentul unei perne

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu cand eram de varsta ta am bagat-o pe soramea in sacul de box si m-am antrenat bine iar acum am niste pumni de otel si soramea a invatat o lectie noua, ca nu e bine sa-l superi pe fratele mai mic. https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Iote a răspuns:

Cu haine nu e bine, ca e prea moale. Trebuie sa fie de duritatea corpului uman. De aia se foloseste nisipul. Burete? Nu cred.

| VladAntonio a răspuns:

Nisip, dar să-ți pui un burete in locul in care dai!

| TheMadKing a răspuns:

Nisip.