| wwkong1 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa-mi iau un penny board, dar chiar nu stiu ce sa aleg...Ce rulmenti sunt recomandati la penny? Abec 5 sau abec 7? Si ce marime ar trebui sa aiba rotile pentru viteza? Deoarece eu nu ma pricep la skateboarding.

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Te sfatuiesc un pennyboard original, un prieten de al meu a facut o prostie de asta, si-a cumparat un pennyboard dupa eMAG, neoriginal bineinteles si intr-o luna i s-a stricat. Poti gasi siteuri care au pennyboard-uri originale, costa un pic mai mult dar merita!

| wwkong1 explică (pentru Edisor27):

Mulțumesc,unul original cât ar costa? Și cele de la decathlon sunt originale? Deoarece am găsit unul la 150 de lei.