| Derbedeu24 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce exercitii imi recomandati sa fac acasa (ma refer exercitii pentru abdomen).PS:Nu vreau sa vad ceva de genu cauta pe youtube. Daca intr-adevar vreti sa ma ajutati dati-mi un link site ceva! Dau FUNDA A da am uitat sa mentionez ca am 14 ani (mai am putin :p )

5 răspunsuri:
| LuCi82820 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 asta s-ar putea sa te ajute fa odata pe zi timp de 8 minute dar asta e nivelul 1 incearca si fa in acelasi timp cu omul ala din videoclip Fundita?

| Cosmin86 a răspuns (pentru LuCi82820):

Muschii se dezvolta in zilele de odihna, adica in cele 48 de ore NECESARE dupa u antrenament intens.

sa lucrezi aceeasi grupa zilnic = antrenament de copil mic

| Dydiiishorr a răspuns:

1.Stai intins pe spate cu mainile cam la gat.
2. Apoi pune pe cineva sa te tina de picioare.
3.incearca sa te ridici.

Cu stima, DyenutZzza12.
Sper ca am fost de ajutor.

| AmNevoieDeVoi a răspuns:

Incearca sa faci flotari (incearca cat de multe pe zi) si pentru sa ai putere la picioare sa faci genoflexiunihappy nu mai zic ca dupa ma iei la bataie... bafta

| DuzzyDrey a răspuns (pentru AmNevoieDeVoi):

Nai treaba cu asta frate, ce legatura au flotariile cu abdomenu flotariile dezvolta pieptu' si tricepsu! Iar Genoflexiuniile pentru picioare dar el vrea abdomen... frate...