| Gini a întrebat:

As vrea si eu un program pentru sala (de forta).

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Multe informatii si detalii despre programe pentru sala gasesti pe site-ul acesta si multi factori prin care sa poti decide ce program sa adopti : http://www.getfit.ro/
Din lipsa de informatii despre tine, nu iti pot recomanda mai mult. Sorry trebuia sa intri si tu in detalii un pic.

Bafta!

2 răspunsuri:
| cKle1n a răspuns:

La Lia Manoliu unde este bazinul de inot, pe dreapta e o sala mare. Intrii pe acea usa si o sa vezi si tu prin stanga/dreapta d`astea sa te schimbi, bufet.Mergi drept inainte si o sa ajungi intr-o sala mai mare. Acolo o sa fie antrenamente, pista de alergat(pentru oricine) tu mergi inainte pe dreapta pe margine si pe la jumatea salii o sa vezi sala de forta(gantere, pentru picioare si multe altele). Programul este non-stop, dar vine multa lume. Totul este gratuitwinking.

| whein1991 a răspuns:

Luni:umeri picioare Marti:biceps piept Miercuri:liber Joi:spate triceps VINERI:liber Sambata:biceps piept DUMINICA :liber