| RaduDorin13 a întrebat:

aseara am avut un antrenament intens la sacul de box, iar azi de dimineata ma doare foarte rau incheietura mainii, nu pot sa misc mana, ce trebuie sa fac? De precizat ca am purtat bandaje, insa la un exercitiu trebuia sa incarcam 100% loviturile, probabil de acolo este. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ori nu ai dat corect toate loviturile (cel mai probabil) ori te-ai supraantrenat. Ce manusi ai? 14oz cumva?

| RaduDorin13 explică (pentru Cosmin86):

12oz, de corect am dat corect, insa am dat bandaju doar de 2 ori la inceput pe incheietura