| seba66 a întrebat:

Azi am facut niste exercitii de aici http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM Si va intreb : Simt ca mi-a crescut pieptul si ma doare si bratul ce ar trebui sa fac sa nu ma mai doara?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pieptul creste foarte putin in 6-7 luni.

Daca tu simti ca a crescut inseamna ca faci de cel putin 1 an, nu?

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru Cosmin86):

E prima oară când le face. Îţi dai seama dacă într-o zi i-a crescut pieptul, în 2 luni îl ajunge pe Cutler laughing

| ogreaxel a răspuns:

Nu trebuie sa faci din prima asa de mult, tu trebuie sa faci treptat. Dar sa nu cresti numarul de repetari, doar numarul de serii. Asteapta o zi sau doua pentru a avea timp muschii sa creasca.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Nu-ti face griji, ai facut febra musculara. Febra musculara este un semn al progresului.da-i inainte.

| Hamyx a răspuns:

Este normal sa te doara pentru ca ai facut "febra musculara" ( inseamna ca se simte ceea ce ai facut ) Doar asteapta este o reactie normala big grin