| George3313 a întrebat:

Azi dimineata am facut un carcel la picior in zona gambei, am 15 ani si sunt "sportiv" dar nu de performanta, oricum, cum imi dau seama de la ce s-a intamplat? Lipsa de calciu nu cred, nici deshidratare ca ziua trecuta am baut multa apa. Vreau sa aflu pentru ca atunci cand mi se intampla nu imi trece nici peste 3 zile complet.

2 răspunsuri:
| Beldie69 a răspuns:

Daca faci cârcei este recomandat sa iei magneziu ( poți găsi fiole de magneziu de la farmacie )