| Orga a întrebat:

Azi mi-am luat un gainer cu aroma de ciocolata insa are un gust foarte amar si imi face greata. Cu ce as putea sa il combin ca sa diminueze acel gust, suc de portocale?

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ce gainer ai cumparat?

| Orga explică (pentru SiLaS):

Gigant pro mass, pro nutrition.

| SiLaS a răspuns (pentru Orga):

Este un gainer de proasta calitate, asta explica si gustul, de ce nu incerci PRO Complex gainer de la ON care este de inalta calitate? Majoritatea suplimentelor de la ProNutritionu sunt de slaba calitate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Orga):

Nu mai cumpara de pro nutrition ( sau redis sau nutritech sau natural plus ), sunt firme de 2 bani.

Cumpara de la firme adevarate ( optimum nurition, gaspari, dymatize, muscletech )

| Orga explică (pentru Cosmin86):

Mie imi merge ok cu gainerul asta. Nu am nevoie de firme celebre. Intrebarea era cum scap de gustul amar, dar am rezolvat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Orga):

Pai simplul fapt ca trebuie sa scapi de un gust amar e o problema.

Unii au un minim respect de sine cat sa nu bage mizerii IEFTINE in ei.

| Jercan_Lorenzo_1977 a răspuns:

Incearca cu banane