| Bam64 a întrebat:

Beau proteine cu lapte dimineata, iar seara proteine+creatina.Iar, acum recent mi-am cumparat Aminoacizi+OMEGA-3.Intrebarea mea e cum fac, de cate ori beau acele pastile pe zi avand in calcul si ceea ce am scris mai sus.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce rost are sa iei aminoacizi daca iei deja proteine? O proteina e compusa din aminoacizi...

| uchihasasuke09 a răspuns:

De cate ori scrie pe cutie la fiecare, la proteine poti si maxim adica daca scrie 1-3, de 3 ori.Creatina evident o data, o portie.Si nu uita sa bei minim 3.5-4 litri.

| Desmosedici a răspuns:

Pe fiecare din cutii, scrie "Modul de administrare". respecta-l.
Creatina mai bine o iei cu mesele daca nu inainte/dupa antrenament, nu seara.
Omega 3 cu masa.
Aminoacizi, ideal inainte de antrenament