| MIkii97 a întrebat:

Cand trag piept simt ca imi trag mai mult umerii anteriori sau cel putin in egala masura. De o luna am inceput sa numai trag umerii anteriori ci cand am zi de umeri sa incep cu plan inclinat si dupa trag umeri posterori.E bine ce fac sau macar spuneti-mi si mie ce ar trebui sa fac? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Ca sa nu te mai doara umerii poti incerca asta:) https://www.youtube.com/watch?v=LaFVV3y-Fr8
Umerii cat mai "impinsi" in banca.

| JohnnyBi a răspuns:

Nu stii sa impingi corect. pozitie proasta, greutate prea mare si banca prea inclinata. ah, conexiunea minte-corp nu e la locul ei. la sala te duci ca la meditatii. trebuie sa fii trup si suflet in antrenament, sa gandesti pomparea...