| nopainkiller a întrebat:

Care sunt parerile voastre despre meciul de aseara in UCL(Real Madrid-Juventus), a fost sau nu penalty?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Parerea mea e ca nu a fost. Pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis Porumboiu: la baschet poate a fost fault ăla, nu la fotbal.

| Nimeni10 a răspuns:

O mizerie de meci.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sunt fan Real Madrid dar consider ca nu a fost 100% penalty, era de discutat

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Foarte discutabil...Trebuiesc urmarite toate comentariile pe aceasta tema, am impreisa ca exista un aranjament mai mare la nivel mondial, nu este prima oara in acest eveniment.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian_Mares_1972):

Ce aranjament?rolling on the floor

| GANICUS2158 a răspuns:

Nu a fost penalty de loc a fost doar corner am vazut meciul cred ca era 2 la 0