| Xenoverse1 a întrebat:

Castiga Chelsea supercupa in fata lui Liverpool?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha...Barcelonistule,, asta ar fi una dintre glume.
Trofeul va merge la Liverpool, la regina Europei.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Nu glumesc, decat sa vad pe Liverpool(a) sa mai ridice inca un trofeu prefer sa castige Chelsea.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Bine ca n-a castigat mizeria aia de chelsea care incet-incet se va scufunda in mediocritate incepand de acum.

Liverpool e cea mai mare echipa a Angliei si a 3-a a lumii,, cinste lor/

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

A 3-a dupa Barcelona. Oricum Liverpool nu se va mai întâlni mult timp cu din astea.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Barza a 3-a echipa a lumii? bwhahahaha

Real-13 UCL
Milan-7
Liverpool-6
Bayern-5 o consider peste Barca ca istorie

Unde e Barza a 3-a?

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Unde e Arsenal? Pe nicaieri.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Arsenal a castigat prima etapa in campionat... spre deosebire de Barza care a pierdut. Dupa Messi vine prapadul si mediocritatea,, asculta la mine.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu-i vad castigand.

| cfrtobias a răspuns:

Liverpool trebuie sa castige

| TheGentleman a răspuns:

Liverpool este în mare formă. Deci nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu castiga. Au ramas fara Hazard si nu au adus nimic la schimb apropiat ca si valoare.

| llleo a răspuns:

Nu e imposibil. Dar țin să cred că Liverpool va juca mai bine.
Spor.