| Salamandra44 a întrebat:

.. Câte genuflexiuni ar trebui să fac pe zi pentru a avea un fund super bombat intr-o lună?

Răspuns Câştigător
| Swae a răspuns:

50-100, maresti numarul treptat.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

începi cu 30 și zilnic adaugi 5-10

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De dimineața până seara. Și mai adaugi o perniță.

| johnnny123 a răspuns:

La 14 ani ar trebui să te preocupe școala, nu "cum să am fundul bombat", "de câte ori pe zi să fac sex", "cum pot cuceri un bărbat însurat" și "cum pot fi amanta perfectă".

Tu nu ai pe nimeni în viața ta care să te ghideze un pic? Părinții ce fac, dorm în post? Nu de alta, dar dacă o să continui pe drumul ăsta nu te văd prea bine.

| ancaval a răspuns (pentru johnnny123):

No, bine i-ai zis! Așa trebuie!

| siriusblack98 a răspuns:

Taie-ti cablul de internet, eu zic ca o sa te ajute.

| TheGentleman a răspuns:

Te apuci de sporturi ecvestre. Ai văzut ce șolduri și coapse au cowboy-ii și jockey-ii?

| Paul754880338 a răspuns:

Daca doar numarul de genoflexiuni facute intr-o zi ar fi rezolvarea, ar fi foarte simplu. Sigur insa procesul asta este putin mai elaborat si cu siguranta nu se refera doar la fund, sau doar la biceps. Armonia si simetria unui corp te face sa il etichetezi ca fiind frumos, nu doar o parte a lui.

| sayWhaaat a răspuns:

Iubita mea a facut sala pentru asa ceva. Trebuie un program de antrenament care sa includa "squats", "leg press", si inca cateva exercitii. Pe langa asta trebuie sa ai o alimentatie buna, si sa fii un surplus caloric. Intr-o luna nu se face, in 6-12 luni, incepe sa se cunoasca, iar in 2-3-4 ani te apropii de maximul potentialului genetic.