| fermat a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa fiu mai solid atunci cand ma impinge cineva? Am masa musculara, insa nu prea am forta.Ieri m-a impins o pălugă schiloadă care nu a facut in viata lui sport, iar eu, care fac sport de parca pentru asta m-aș fi nascut, nu am reusit sa fiu destul de solid încât să nu fiu împins așa de ușor.Ce mușchi ar trebui sa dezvolt ca să fiu mai solid când mă împinge cineva și cănd fac trânte?

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Asteapta-te ca cineva sa te impinga. poate vei avea mai multe sanse. dacă tot spui că eşti solid.