| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc in timpul antrenamentelor la abdomen si maini? Fructe,legume, carne, prăjeli? dau funda! Mersi mult

Răspuns Câştigător
| Volsvagan70 a răspuns:

Nu le mananci in timpul antrenamentului, nu mergi cu orezul si pieptul de pui cu tine la sala laughing Da, trebuie sa bagi proteine la greu si ceva carbohidrati daca vrei sa mai si cresti.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fructe

| AndreiWeisz a răspuns:

Nu am prea auzit sa se manance in timpul antrenamentului laughing Si cum naiba faci tu "maini"? Intinzi degetele sau care e exercitiul? Poate brate vrei sa zici.

| anonim_4396 explică (pentru AndreiWeisz):

Brate,si trebuie sa mananci anumite chestii, nu orice rahat pentru a pune in masa musculara

| Volsvagan70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu le mananci in timpul antrenamentului, nu mergi cu orezul si pieptul de pui cu tine la sala laughing Da, trebuie sa bagi proteine la greu si ceva carbohidrati daca vrei sa mai si cresti.

| Volsvagan70 a răspuns:

Fructe, legume si carne. Carnea sa nu fie de porc.

| anonim_4396 explică (pentru Volsvagan70):

Mersi