| Anonim420420 a întrebat:

ce as putea face la sala in zilele de CARDIO?

4 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Exerciti hiit, cauta pe net, si ca inceput poti incepe cu cardio

| blond1x a răspuns:

Depinde ce grupă de mușchi faci cu o zi înainte dar, cardio: 5-10 minute de alergat la bicicletă nu la banda, banda slăbește!

| vararualin a răspuns:

Ce vrei tu faci. exerticile cardio nu afecteaza cu nimic. inca e recomandat sa faci, asta e incalzire.

| MiraNick a răspuns:

Aici gasesti cateva exemple de runde cardio care pot fi facute atat acasa cat si la sala: http://cum-sa-slabesti.savy.ro/exercitii-pentru-slabit/