| Timbtudor a întrebat:

Ce echipa de fotbal va castiga titlul in La liga?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o sa castige FCSB (Steaua).

| AFR81 a răspuns (pentru Ioandelasal):

FCSB (Steaua) joaca in Liga 1, nu in La Liga big grin rolling on the floor

| Ioandelasal a răspuns (pentru AFR81):

Vazusem la intrebare ca era vorba de Liga I.

| AFR81 a răspuns:

Din pacate, cred ca Barcelona va castiga titlul.

| RAY a răspuns:

Daca as sti mas baga in echipa aia sa fiu campion, nu stiu poate dinamo, steaua, viitorul etc

| Drimmero a răspuns:

Eu sper sa-l castige Realul, dar Barcelona are cel mai bun fotbal din Europa in acest moment, nu doar din Europa, ci si din lume, au castigat recent Mondialul Cluburilor.Ramane de vazut, asa si Realul pana-n iarna avea o serie formidabila de 14 victorii la rand, apoi din primavara Barca a pus biciul pe ei!

| alexs99 a răspuns:

Barcelona pare favorita in acest moment, dar mai sunt multe etape pana la final si pot aparea surprize. Mare atentie la Atletico, de ce nu ar putea repeta performanta de acum doi ani?
O zi buna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca nu apare vreun miracol ceva, Barcelona.

| Moonlight15 a răspuns:

Sincer, Barcelona!

| KocoSchanel a răspuns:

Ba prostilor! La liga se joaca in Spania! Fc Barcelona cred ca va castiga. Daca real madrid va avea mai mult noroc va castiga ea. Hai Barca!