| Sp3ciaL0pS a întrebat:

ce echipe credeti ca vor fii finalistele Uefa Champions League? si cine oare va castiga? eu cred ca FC Bayern va ajunge in finala cu Real Madrid, dar v-a castiga Bayern, voi ce credeti? Discutii si despre ultimele meciuri din Champions League.

Răspuns Câştigător
| Ianos0502 a răspuns:

Sincer eu cred ca in finala va fi Barca cu Bayern chiar daca eu tin cu Real Madrid. Si dupa finala vor fi penaltiuri si Bayern ia UCL. Dar cine stie poate ajunge real bu bayern sau barca in finala, sau chiar PSG. Este o competitie foarte echilibrata. (Funda?)