| 199845515542 a întrebat:

Salut TPU
ce parere aveti de proteinele Dymatize Super Mass Gainer eu nu mai am luat puna acum proteine. am 1, 7m si 60kg.
mod administrare, afecteaza ceva?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E un "gainer", adica un produs bazat pe CARBOHIDARTI, nu pe proteine ( are si proteine, dar foarte putine ).

Chiar te doare mana sa dai click sa vezi ce contine?

Cand vrei sa iei proteine, iei PROTEINE, nu "super mass gainer".

| SiLaS a răspuns:

Ce sa afecteze, vremea de afara? Si in al doilea rand daca iei "gainer" nu iei proteine iei un supliment cu mai multi carbo, cat despre supliment este unul foarte bun il recomand.

| 199845515542 explică:

Mie imi trebuie sa fie putin gainer ca sunt slab. Si acolo pe site scrie: ‚‚pentru cresterea rapida a muschilo!''

| Cosmin86 a răspuns (pentru 199845515542):

Nu exista crestere rapida.

Muschii cresc LENT cu 4-5 mese pe zi ( chiar si 5 fripturi intr-o zi ) + gainer + sala la greu.