| Tian44 a întrebat:

Ce parere aveti despre bicicletele B-TWIN de la decathlon in general?

3 răspunsuri:
| ShREKT a răspuns:

Mi-am cumparat acum 2 luni Rockrider 520 cu 1250 de lei din decathlon-ul de la Bucuresti si mi s-a rupt furca dupa o luna si putin. Acum inca este la service, si astept sa imi dea alta furca. Nu recomand, sunt slabe si se strica repede, iar dupa ce iese din service am sa o vand... sad

Răspuns utilizator avertizat
| ShREKT a răspuns (pentru IdeiRombice01):

Prin pădurea de la Brașov, am crezut că e buna bicicleta pentru padure