| spinteca a întrebat:

Ce parere aveti despre Dymatize Super Mass Gainer e la mega proteine, sa-mi raspunda doar cine a folosit.

3 răspunsuri:
| Legotm a răspuns:

Vreau sa te intreb si eu ceva, de ce ai nevoie de un mass gainer? adica da o sa pui kg pe tine, dar acele kg nu va fi masa musculara... de ca sa pui grasime pe tine? mai bine ia-ti un whey cu proteina de calitate, adica sa aiba cei 12 aminoaci esentiali si o sa pui muschi, mai greu dar mai frumos

| spinteca explică (pentru Legotm):

Pentru ca sunt ectomorf din asta am nevoie de un gainer.

| GabiIancu2001 a răspuns:

Multi sunt împotriva gainerelor din simplu fapt că, contin mult zahăr și alte prostii ..Moduri de îngrășare sunt multe, dar nu îți recomand gainner. Eventual fă-ți tu unul acasă.