| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Raul Andrei Rusescu? Atacantul Stelei. Mie mi-se pare ca este cel mai eficient atacant din ultima vreme pe care l-a avut Steaua, pentru ca in fiecare meci marcheaza, si cateodata (chiar mai des in ultimul timp...) salveaza echipa! Vreau multe pareri, pentru ca, cred ca va ajunge mare.

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Bravo lui rusescu ca daca iti aduci aminte acum ceva timp becali zicea ca nu joaca bine si il critica, iti spun de ce il apreciez pe rusescu pentru ca la tratat pe becali cu dosu si si-a vazut de treaba, bv lui.Alexandru banuiesc ca esti stelist, bv tie si eu sunt, de la steaua cei mai buni sunt:rusescu si chiriches, tanase nu ma incanta, in locul lui tanase ar fi mai bun sanmartean care seamana foarte mult la joc cu hagi.

10 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Da ai dreptate sodobar nici pe mine nu ma prea incata tanase si lucian sanmartean este un jucator extrem de talentat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai bun atacant pe care l-a avut Steaua de când a plecat Bogdan Stancu. Probabil va ajunge la vreo echipă de locul 10 din Italia sau Germania, dar mai mult nu.

| heddy10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ar fi mai bine sa nu-l dea, pentru ca cine stie cand mai gaseste vreunul ca el...

| heddy10 a răspuns:

Da sunt un stelist INFOCAT! Iubesc Steaua de cand am deschis prima data ochii :X!

| sodobar a răspuns (pentru heddy10):

Ma bucur ca sunt foarte multi stelisti, sa luam titlu si sa cucerim europa league

| heddy10 a răspuns:

Asa este sunt un stelist infocat! Iubesc Steaua de cand am deschis prima data ochii!

| heddy10 a răspuns:

Mai am o intrebare... De ce nu-l ia la nationala?

| sodobar a răspuns (pentru heddy10):

Nu-l ia pentru ca piturca isi aduce jucatorii preferati exemplu cocis si gaman sunt praf si convoaca la fiecare meci, piturca trebuia ii lase pe astia doi si sa ii aduca pe chipciu, rusescu, pantilimon si sanmartean

| heddy10 a răspuns:

Mda...de-asta nu-mi place Piturca...

| 17yearsfotbalplayer a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......m-inscris/

vad ca vorbiti de fotbal raspundeti si voi la la linkul acela ca astept un raspuns de 12 ore