| deepinside777 a întrebat:

ce site-uri stiti cu stilul de lupta Muay Thai (sa iti arate cum se face technica respectiva), ma pasioneaza si vreau deocamdata sa invat niste miscarii de pe net, dupa care sa merg sa practic. Cel mai bun raspuns primeste funda!, Merci

1 răspuns:
| Deliric95115 a răspuns:

De pe internet nu o sa inveti cine stie ce. du-te la o sala din orasul tau de muay-thay, sau kickbox. acolo ai antrenorul langa tine, el te ghideaza. pe net cine te ghideaza? Caracterele de la video-ul de pe youtube?