| Andreucu89 a întrebat:

Ce suplimente trebuie sa iau ca incepator pentru cresterea masei musculare? Un produs incercat de voi si de care ati fost multumiti!

Răspuns Câştigător
| Xenodrome a răspuns:

Daca esti incepator iti recomand pliculete de Creatina pentru efort.Suplimentul creatina te ajuta sa depui un efort mai mare, antrenamentul va fi unul reusit, daca executi si corect, pentru ca efortul nu va fi foarte mare. Dupa o luna si ceva de sala ti-as recomanda sa treci X-plode, un vasodilator foarte bun, deoarece contine Oxid Nitric (NO), iar dupa vreo 3 luni sa iei Pro Whey, care este bazat pe Proteine. La 5-6 luni poti trece la GFX-8, daca-ti permite bugetul.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Spor la antrenament.

6 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Un complex de vitamine si minerale

| cristi1505 a răspuns:

Pentru masa musculara trebuie sa iei un gainer.
gainer=produs bogat in carbohidrati
Dar sa fie un gainer de calitate. Daca dispui de ceva bani ti-as recomanda un Serious Mass de la ON.Este foarte bun si chiar vei obtine rezultate frumoase cu el.Recomand!

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Bsn true mass

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Nitru pure whey gold protein, in cazul in care nu vrei sa te ingrasi, l-am incercat, e foarte bun!