| VioConstantin2000 a întrebat:

Ce ziceti de antrenamentul meu pentru masa musculara biceps & triceps?

E bun sau nu?
Joi – antrenament pentru brate(triceps si biceps):

Execitiu 1(triceps): Impins cu bara la piept pe plan orizontal cu priza ingusta: 4 serii(10, 8,8,6 repetari cu crestere greutate);
Exercitiu 2(biceps): Flexii cu gantere din pozitia asezat : 4 serii(10, 8,8,6 repetari cu crestere greutate);
Exercitiu 3(triceps): Extensii cu franghia la aparatul cu cabluri: 4 serii (10, 8,8,6 repetari cu adaugare greutate);
Exercitiu 4(biceps): Flexii cu bara din pozitia clasica: 4 serii (10, 8,8,6 repetari cu crestere greutate);
Exercitiu 5(triceps): Flotari inverse la paralele: 3 serii(pana la epuizare);
Exercitiu 6(biceps): Flexii concentrate din asezat pe banca: 3 serii(pana la epuizare);

Daca nu e bun, vreau sa stiu de ce!
Va multumesc!

1 răspuns:
| onyvirus a răspuns:

Pentru ca a-l faci daca nu ati placea nu faceai